Programma

zaterdag 19 september 2020
WK640119/09 10:00Sporting West A1KVA A1WesterparkAmsterdam
BK612319/09 10:10Sporting West C1Badhoevedorp C1WesterparkAmsterdam
BK1123619/09 11:00Aurora D1Sporting West D1V.d.AartsportparkHaarlem
BK739519/09 11:15Sporting West B1Badhoevedorp B1WesterparkAmsterdam
BK1135219/09 11:15Sporting West / Argus F1TOP | SolarCompleet F5WesterparkAmsterdam
BK610819/09 11:30Sporting West C2KIOS C3WesterparkAmsterdam
BK853519/09 12:00Rapid A1Sporting West A2Korfbalcentrum KleverlaanHaarlem
BK1134519/09 12:15Sporting West / Argus E1KIOS E3WesterparkAmsterdam
WK326119/09 12:30Sporting West 3Madjoe 2WesterparkAmsterdam
BK790319/09 12:55Sporting West A3ZKV A2WesterparkAmsterdam
WK330919/09 14:00Sporting West 2Ados 2WesterparkAmsterdam
WK65819/09 15:30Sporting West 1Hellas '63 1WesterparkAmsterdam
BK1147219/09 16:00Sporting West 6DKV / Aurora 7WesterparkAmsterdam
BK1147819/09 16:55Helios 4Sporting West 5Noord-EndCastricum
WK325819/09 17:00Sporting West 4BEP 4WesterparkAmsterdam
woensdag 23 september 2020
BK1135523/09 18:00Sporting West / Argus F1Rohda F1WesterparkAmsterdam
BK1242023/09 20:30Sporting West / Amsterdam MW1KIOS MW1WesterparkAmsterdam
zaterdag 26 september 2020
BK1134626/09 09:00Fluks E4Sporting West / Argus E1NoordwijkNoordwijk zh
BK577726/09 10:30Aurora C2Sporting West C2ZeewijkIJmuiden
BK817926/09 10:45Sporting West A3Furore A2WesterparkAmsterdam
WK603726/09 10:45AW.DTV A2Sporting West A1De DrieburgAmsterdam
BK578726/09 11:15Swift C1Sporting West C1WertheimparkAmsterdam
BK1123726/09 12:15Sporting West D1Badhoevedorp D1WesterparkAmsterdam
BK1147926/09 12:30Sporting West 5Badhoevedorp 5WesterparkAmsterdam
BK706726/09 12:30Swift B1Sporting West B1WertheimparkAmsterdam
BK1147326/09 13:30Kleine Sluis 2Sporting West 6SVAP74 veldenAnna Paulowna
WK228926/09 14:00Dijkvogels 2Sporting West 3Veld DijkvogelsMaasdijk
WK228126/09 14:00Helios 2Sporting West 2Noord-EndCastricum
WK224626/09 14:00Groen Geel | IJskoud de Beste 5Sporting West 4TrickelsoordWormer
BK804826/09 14:30KZ | Thermo4U A4Sporting West A2De KoogKoog ad Zaan
WK12626/09 15:30Oranje Nassau 1Sporting West 1Het LoopveldAmstelveen
zaterdag 3 oktober 2020
BK1134703/10 09:00Haarlem E2Sporting West / Argus E1HoenstraatHaarlem
BK1135703/10 12:15ZKV F1Sporting West / Argus F1HoornseveldZaandam
BK1148003/10 12:35HBC 3Sporting West 5WatervlietBeverwijk
BK1147403/10 16:00Sporting West 6Rapid 5WesterparkAmsterdam
woensdag 7 oktober 2020
BK920607/10 20:30Sporting West / Amsterdam MW1Oranje Nassau MW1WesterparkAmsterdam
zaterdag 10 oktober 2020
BK772010/10 10:30Sporting West A2Rapid A1WesterparkAmsterdam
BK1134810/10 11:15Sporting West / Argus E1KVA E3WesterparkAmsterdam
BK1136010/10 12:10TOP | SolarCompleet F5Sporting West / Argus F1De WasbeekSassenheim
BK1148110/10 14:35Sporting West 5Helios 4WesterparkAmsterdam
BK1147510/10 15:15DKV / Aurora 7Sporting West 6ZeewijkIJmuiden
woensdag 21 oktober 2020
BK1121321/10 20:30Synergo MW1Sporting West / Amsterdam MW1Veld SynergoUtrecht